Deliha 2
0:00/ 45:00
0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Stream in HD Download in HD
Deliha 2

Deliha 2

Deliha ve Görümce filmlerinin senaryosuna imza atan ve başrolünü üstlenen Gupse Özay’dan sıcak karakterleri ve eğlenceli hikayesiyle bir kez daha izleyiciyi kahkahaya boğacak bir film geliyor! Gupse Özay, sinemaya hem kalemi hem oyunculuğu ile “merhaba!” dediği Deliha 2’de kamera arkasına da geçerek filmin yönetmenliğini de üstleniyor.

“Deliha 2”nin Köyceğiz’deki setinde gazetecileri ağırlayan Gupse Özay ve filmin oyuncuları İstanbul’dan uzakta olup, her sabah film için kurulan “Sultanahmet Meydanı”nda buluşmanın çok keyifli olduğunu anlattılar. Gupse Özay “Deliha 2” filmini ve yeni macerasını şöyle özetledi: “Hoşgeldiniz, öncelikle Deliha kostümlü olduğum için içimden Deliha gibi konuşmak geliyor. Mutlu ve tatlı bir ekibiz. Deliha olarak yeni maceralara atıldım ve bir restorana girdim. Çok iyi yemek yaptığım da söyleniyor. Düdüklüyü patlatarak başladım bu serüvene” dedi. Özay, filmin diğer karakterlerini de esprili bir dille tanıttı.

Duration: 106 min

Release:

IMDb: 3.8

Searching Term : Deliha 2 Full Watch Deliha 2 Movie Streaming Online , Watch Deliha 2 Movie Streaming HD 1080p, Free Deliha 2 Movie Streaming Online, Download Deliha 2 Full Movie Streaming Online in HD-720p Video Quality , Where to Download Deliha 2 Full Movie ?, Deliha 2 Movie Include All Subtitles .
Deliha 2